Invitasjon til kjempekjekk sommeravslutning på Gamlingen

Skolesvommestevne gamlingen

Hei kjære svømmevenner!

Sett av torsdag 12. juni (dato endret til neste torsdag pga været) fra kl. 17:15 til 19:30 for da skal SSC ha sommeravslutning på Gamlingen! Dette blir kjekt!!

Vi inviterer herved alle svømmere med familie fra alle grupper i SSC (svømmekurs, hai, sverdfisk, k3, k2, k1 og ungdom) til en koselig happening på Stavanger Svømmestation (Gamlingen). Det vil være fri adgang til annlegget for svømmere og deres familie.

K1 har basseng trening som vanlig denne dagen og kommer bort til Gamlingen rett etterpå. Treningene til de andre gruppene utgår.

Ta med følgende:
1. Svømmetøy; badebukse/badedrakt, briller, hette og håndkle. (Dette gjelder også familiemedlemmer om ønskelig)
2. Alle tar med det dem ønsker å grille/spise/drikke selv (SSC fikser grill)
3. Stort håndkle/teppe til å sitte/ligge på i sola eller solstoler til å sitte i på gresset.
4. 1 stk gevinst pr svømmer til utlodning som koster ca. 50kr. NB. ikke snop! (og småpenger til å kjøpe lodd for)
5. Det er meldt sol og fint vær, men skulle det bli overskyet, så ta med litt ekstra klær
6. Godt SSC humør!!

Program: grilling, soling, lotteri, uhøytidelige svømmestafetter med mix fra alle gruppene, vannpolo, volleyball etc etc

Fint om dere kan gi en tilbakemelding til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. om dere kommer og hvor mange dere blir slik at vi kan planlegge grillkapasitet etc.

Vi gleder oss!

mvh,
Stavanger SvømmeClub

PS. Det er ikke første gang SSC bruker gamlingen. Fra midten av 1960 tallet hadde SSC fast helårs svømmeopplæring på gamlingen. Bildet over er fra Stavanger SvømmeClubs Skolesvømmestevne som ble avholdt på gamlingen i 1970.

Nyhets arkiv:

Stavanger Svommeklubb Sertifisert Eliteklubb 2021

SSK Sertifisert Eliteklubb merke

 Stavanger Svømmeklubb er sertifisert som en av tre Eliteklubber i Norge av Norges Svømmeforbund!

Svømmekurs info

Stavanger Svømme Club Svømmekurs
Meld deg og/eller dine barn på et svømmekurs i dag! Les mer her.

alkohol svomming

Stavanger Svømmeklubb som organisasjon skal ha tydelige holdninger til alkohol. Barn og unge skal oppleve at vi tilbyr et trygt og godt miljø hvor bruk av alkohol ikke hører hjemme. Trenere, ledere og utøvere skal fremstå som gode forbilder for barn og unge og ikke drikke alkohol i samvær med utøvere.

Du kan lese mer om Stavanger Svømmeklubb sin alkohol policy samt hva alkohol gjør med treningen din her.

 Stavanger Svømmeklubb

svommeopplaering barnehagebarn stavanger svomme club small


Er du konkurranse- svømmer og ønsker å svømme med oss i Stavanger Svømmeklubb?


Klikk her for å registrere deg
så tar vi kontakt.

allerBestSSC 01
Vi var aldri i tvil..men nå er det offisielt!! Vi vant konkurransen om ALLER BESTE KLUBB!! Takk til alle som har stemt. Veldig kjekt å vinne denne konkurransen for oss alle sammen.

klubbtoy ssk

Bestilling av SSK klubbtøy
Stavanger Svømmeklubb har avtale med Melings som vår leverandør av klubbtøy. Dem har satt opp en flott kolleksjon til oss, og her kan alle som ønsker det bestille klær med klubbens logo til fornuftige priser. Tøyet bestilles her.

Vi er stolte av klubben vår, bli med oss å vise det!


Trives du i vann?
Er du blid og utadvendt?
Er du villig til å ta i et tak?
Kan du jobbe selvstendig?
Liker du å jobbe med mennesker?
Har du gode samarbeidsevner?
Liker du å jobbe mot felles mål
og resultater?


Da ønsker vi DEG
med på laget! 


Klikk her for å lese mer om ledige
stillinger i Stavanger Svømmeklubb


NSF akp 2018


NorgesSvommeskoler Original

Stavanger Svømmeklubb er stolt medlem av Norges Svømmeskole - En del av Norges svømmeforbund og tilbyr svømmeopplæring som er basert på metodikk og pedagogikk utarbeidet av Norges Svømmeforbund. Les mer her.

Samarbeidspartnere

default

 

Bestr logo wide 

 

techouse


 

HV LOGO 

 

pwc

  

klubben no


 

Mesterbakeren


spirit energy logo 500x500

fasett 


NEKjosavik

 

SAR

 

 

PRO Melings AS


 

stavangerartistbyra

Grasrotandelen-banner

medley ranking resultater terminliste
svommeforbundets sider

rent idrettslag

I Stavanger Svømmeklubb er helse og ærlighet viktige verdier i vår grunnprofil. Klubben har en ambisjon om å tilby ett trygt og godt treningsmiljø for alle barn og unge som ønsker å drive med svømming, på alle nivåer. Vi ønsker å fremstå som en klubb med en klar og tydelig nulltoleranse for doping, der utøverne fremstår som gode forbilder for barn og unge.

Det er med stolthet vi nå kan profilere klubben som Rent idrettslag da vi i samarbeid med Antidoping Norge har utviklet vår egen antidopingplan og policy samt satt regelmessig antidoping opplæring på programmet for våre utøvere, trenere, styre og foresatte. Mer info om Stavanger Svømmeklubb sin antidoping policy finne du her.

Skal du male eller pusse opp?

Flugger andelen 980x250px Swimming

Nå kan du være med å støtte Stavanger Svømmeklubb økonomisk, samtidig som du får maling til rabatterte priser når du skal pusse opp.

Hvordan virker det?
Som medlem handler du på klubbens kontantkonto, med 20 % rabatt på hyllepris i den lokale Flügger farve butikk. Gjelder alle Flügger-varer. Rabatten kan ikke kombineres med andre tilbud eller rabatter.
SSKs lokale Flügger farve butikk finner du her: https://www.flugger.no/finn-butikk (Forusskogen 1, 4033 Stavanger)
Flügger farve utbetaler en årlig klubbstøtte på 5 %, basert på alt kjøp som er gjennomført på klubbkontoen.

Hvordan handle?
Finn varene du trenger i butikken. Oppgi klubbnavn når du skal betale i kassen for å få 20 % rabatt.